Новини » Світ

Путін висловив підтримку Додону і порівняв Молдову з Україною

Президент Росії Володимир Путін і президент Молдови Ігор Додон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Москва продовжить підтримувати президента Молдови Ігоря Додона в нинішній ситуації в країні.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін у четвер в інтерв’ю одному з телеканалів, передає УНН.

«Вважаю, що Молдова – це не унікальна ситуація. Але найбільш показова, тому що влада в Молдові, так само, як почасти і в Україні, була в повному і прямому сенсі цього слова узурпована олігархічними структурами, олігархами, які підім’яли під себе всі державні структури, всі абсолютно: і правоохоронну сферу, і парламент, і все, що завгодно», – заявив Путін.

За його словами, олігархи «заробили на молдовському народі гроші і пустили їх для того, щоб зміцнювати своє особисте благополуччя і важелі впливу на державу».

«Ми, безумовно, будемо підтримувати і президента Додона, і його сьогоднішніх партнерів по коаліції з тим, щоб вони позбулися, врешті-решт, від цих, як би так висловитися інтелігентно, в цілому, від тих людей, які узурпували до недавнього часу в Молдові владу, і, незважаючи на якісь можливі внутрішні суперечності, все-таки знайшли б в собі сили вибудувати спільну роботу в інтересах молдовської держави і молдовського народу. І будемо їх, безумовно, підтримувати», – сказав президент РФ.

Читайте більше новин на тему: МолдоваLoading...