Перетворення «Слуги народу» в БПП: нардеп спрогнозував долю партії Президента

ZIK

Для України буде дуже погано, якщо Володимир Зеленський здобуде абсолютну владу в країні.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Бублик.

Пан Бублик зауважив, що він є прихильником сильної президентської моделі влади, але наразі в Україні є парламентсько-президентська модель. Тому Зеленському доведеться з кимось ділити парламентську владу.

«Якщо Зеленський здобуде абсолютну владу, це буде біда для України. Абсолютна влада навіть хорошу людину ніколи не робила кращою. Тому владу потрібно розділяти», – зазначив Бублик.

Зокрема політик вважає, що команда Зеленського точно не буде ділитися владою з «Батьківщиною». На його думку, Юлія Володимирівна вимагатиме посаду прем'єра, на що Зеленський точно не погодиться.

«Тому шукатимуть інших союзників. Щодо своїх припущень, союзу з Опоблоком я не відкидаю. Вони світоглядно дуже схожі між собою. Я як український націоналіст не бачу між ними різниці. Наприклад, у них однакові питання щодо мови і Москви. Світоглядно вони однакові», – переконаний Бублик.

Окрім цього, за його словами, аналізуючи список команди Зеленського, він дуже важко уявляє, як можна тримати їх монолітно купи.

«Я знаю БПП у парламенті поточного скликання – це була сила силенна підгруп. Їх було настільки важко згуртувати, аби прийшли в парламент, мотивувати проголосувати солідарно за якесь рішення... Боюсь, схожа ситуація буде і в команді Зеленського. Я зсередини знаю те болото», – додав гість програми.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...