live

Омелян розповів про досягнення міністерства за останні 3 роки

ZIK
загрузка...
загрузка...

Міністерству інфраструктури за три роки вдалося відремонтувати понад 7 тисяч кілометрів доріг, подвоїти пасажиропотік авіаперевезень – до 20 мільйонів пасажирів на рік. Крім того, було досягнуто стабільного зростання вантажоперевезень у морській галузі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Він висловив переконання, що Кабінет міністрів Володимира Гройсмана зі своєю роботою впорався щонайменше на тверду четвірку.

«Ми отримали економіку України у поганому стані. Фактично, уряд Яценюка за два роки після Революції гідності вивів її з кризи, але нам вдалося домогтися постійного зростання. Ми бачимо плюси по усіх макрофінансових показниках», – зазначив урядовець.

Зокрема, коментуючи питання інфраструктури, він підкреслив, що уряду вдалося відновити дорожню галузь «фактично, з нуля».

«Ми отримали її з мільярдними боргами, а зараз бачимо, що у кожній області запущено будівництво доріг. При цьому, є ще що робити, адже з 1980 року дороги практично не ремонтувалися. Тим не менше, прогрес вражаючий – зроблено понад 7 тисяч кілометрів доріг по всій країні», – розповідає Володимир Омелян.

Він також зазначив, що у 2018 році Україна стала рекордсменом Європи за темпами зростання ринку авіаперевезень.

«Кращим за нас не був ніхто. За три роки ми подвоїли пасажиропотік з 10 мільйонів до 20. Маємо дуже добрі показники по морській галузі, що є ще одним свідченням того, що економіка розвивається. Зокрема, у цьому році у нас 12% плюс по вантажоперевезеннях і 20% – по контейнерових перевезеннях», – резюмував чиновник.

Нагадаємо, найбільший і найдешевший автобусний перевізник Європи Flixbus почав свою роботу в Україні.

Loading...
Loading...
Loading...