live
Новини » Спорт

Офіційно: Відбір учасників «Ігор нескорених-2020» проходитиме в трьох містах України

Facebook

Відбіркові змагання до збірної команди України для участі в Invictus Game-2020 (Іграх нескорених) проходитимуть в трьох містах України: Львові, Одесі та Києві.

Про це повідомила глава Міністерства у справах ветеранів Ірина Фріз у Facebook.

«З огляду на те, що відбіркові змагання в цьому році проходитимуть у Львові – 6 липня, Одесі – 13 липня, Києві – 20 липня, роботи неймовірно багато. Тож, ми спільно з Stratcom Ukraine та «Повернись живим» заряджені на 100%», – написала Фріз.

Також вона зазначила, що розпочалось перше засідання Оргкомітету з організації та забезпечення підготовки збірної команди України для участі 2020 року в Invictus Game, які відбуватимуться в Гаазі.

Ігри нескорених (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі. В іграх, заснованих принцом Гаррі, беруть участь поранені військовослужбовці та пов’язані з ними ветерани у таких видах спорту, як баскетбол на візках, волейбол сидячи і веслування в залі.

Цього року Міністерство у справах ветеранів спільно з благодійним фондом «Повернись живим» готують національну збірну ветеранів до участі у змаганнях «Ігри нескорених» 2020 року.

 

Loading...