Новини » Політика 13 червня, 2019, 2:40
Ницо дискредитувати людину, яка нічого не зробила на посаді, — Рябчин
ZIK
ZIK

Новопризначений голова Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв мусить пояснити певні моменти у своїй біографії, зокрема, ті, що стосуються нагороди від ФСБ РФ і статків.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат з фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин.

«Ми з Владиславом Бухарєвим були членами однієї фракції. Він депутат мажоритарник із Сумщини, який багато уваги приділяв своєму регіону. Як типовий співробітник СБУ — він мовчазний, якщо щось говорить, то коротко і по ділу», — зазначає Олексій Рябчин.

Нардеп переконаний, що критика Владислава Бухарєва є несправедливою.

«Я бачу відверту травлю проти Владислава Бухарєва. Її розганяють залишки порохоботів, зокрема, Тарас Чорновіл», — коментує Олексій Рябчин.

Осуджують Владислава Бухарєва за те, що він отримав нагороду від ФСБ РФ, пояснює депутат.

«Але ніхто не говорить про те, що співпрацював він з Росією 15 років тому, коли не було жодних передумов для війни. Я знаю, що Бухарєв є фахівцем у протидії організованій злочинності і обігу наркотиків. Щодо наркотрафіку в нього була спецоперація з ФСБ, департаментом США, європейськими колегами. Їм вдалося прикрити один наркотрафік. Тому він отримав нагороду», — розповідає Олексій Рябчин.

Народний депутат звертає увагу на те, що Владислав Бухарєв зробив багато під час АТО.

«Я сподіваюся, що Бухарєв, хоч і не любить підіймати теми, але все ж розповість про свою роль в АТО. Як людина з Донецька, подякував йому за те, що він намагався не тільки захистити, а й зробив певні речі, за які його звільнив Порошенко», — зазначає Олексій Рябчин.

Втім, Владислав Бухарєв повинен пояснити свої статки, наголошує депутат.

«У нього патріотичні погляди, він голосував за всі питання, де війну називали війною, а Росію — агресором. Я думаю, що згодом підозри щодо його співпраці з Росією — відійдуть в сторону. Я на боці антикорупційних активістів, журналістів. Утім, дуже ницо дискредитувати людину, яка ще не встигла нічого зробити на своїй посаді», — коментує Олексій Рябчин.

Нагадаємо, призначений президентом Володимиром Зеленським голова Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв отримав медаль ФСБ РФ і має чималі статки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 17:33 :54