Новини » Політика

Начальник Генштабу прокоментував принцип «не стріляти у відповідь»

Начальник генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Фото: president.gov.ua

Новий начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак розповів, що ніякої команди не стріляти у відповідь ворогу на Донбасі не було.

Про це повідомляє BBC Україна.

Він зазначив, що такі накази – один з елементів інформаційно-психологічної війни, який запускають у ефір, нібито хтось прийшов і дав команду не відповідати на обстріли.

«Ніякої команди не дано. Там йде війна, і всі командири там перебувають на своїх місцях. Ну як можна на війні сказати: тебе б’ють, а ти не відповідай… На війні такого не буває. Жодна людина, яка хоч щось розуміє у війні, такої команди не дасть, і таких команд не було, таких команд я не отримував від нашого військово-політичного керівництва, і я таких команд не давав, і знаю точно, що командири там в ООС таких команд не давали і не дадуть», – розповів він.

На думку начальника Генштабу, всі розуміють, що провокувати не треба.

Нагадаємо, 5 червня представники ТКГ на переговорах в Мінську домовилися щодо підготовки нової угоди про припинення вогню на Донбасі.

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

Loading...