live
Новини » Регіони 51

На Закарпатті розшукують зниклого 5-річного хлопчика

На Закарпатті розшукують зниклого 5-річного хлопчика

На Закарпаттті пошуки дитини тривають від учора. Про зникнення хлопчика, 2014 року народження, повідомили рідні вчора ввечері.

Вони також розповіли, що хлопчик був на полі разом з дорослим. Згодом захотів пити і самостійно пішов додому, відстань від поля додому була 300 метрів.

Через кілька годин рідні також повернулися після копання картоплі й зрозуміли, що дитини ніде нема. Спочатку дитину шукали разом з односельцями, а потім звернулися за допомогою до правоохоронців, які й повідомили про це рятувальників.

Учора пошуки дитини тривали до першої ночі. Усього було залучено: 15 чоловік особового складу ДСНС, 3 гірські рятувальника та спецавтомобіль аварійно-рятувального загону спецпризначення, 12 поліцейських та 4 одиниці техніки.

Також працювали два кінологи із собаками та 25 місцевих жителів. Було обстежено прилеглі території, а також кілька кіломеметрів берега уздовж річки Ільничка, що протікає неподалік від місця зникнення дитини. На жаль, дитину не знайшли. Вже сьогодні о 06:00 пошукові роботи продовжилися, проте досі результатів не дали.

Loading...
Loading...
Loading...