Новини » Львів

На Яворівщині відкрили меморіальну таблицю полеглому на Сході бійцю Андрієві Білику

У селі Дубровиці Яворівського району Львівської області встановлено меморіальну таблицю у пам’ять полеглого на Сході за територіальну цілісність та незалежність України військовослужбовця Андрія Білика.

Про це повідомив сьогодні, 13 червня, власкор IA ZIK з посиланням на радника голови Яворівської районної ради з питань роботи зі зверненнями громадян, зв’язків із ЗМІ та громадськістю Тетяну Янюк.

Меморіальну таблицю новітньому українському герою освятив  отець Микола.

Участь у події взяли рідні та близькі світлої пам’яті Андрія Білика, представники районної та місцевої влади, духовенство та громадськість.

Нагадаємо, Андрій Богданович Білик народився 8 червня 1984 року у селі Дубровиця Яворівського району Львівської області. Проживав у Львові. Закінчив НВК «Школа-гімназія «Сихівська». Призваний до війська у лютому 2015 року, службу проходив у 130-му окремому розвідувальному батальйоні.

Загинув 22 листопада 2015 року у селі Малинове, Луганська область, підірвавшись на вибуховому пристрої у зоні бойових дій. Прощання з солдатом відбулось 24 листопада у селі Дубровиці. Похований на місцевому цвинтарі.

У травні 2017 року на фасаді НВК «Школа-гімназія «Сихівська» встановили меморіальну таблицю. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради 28 квітня 2017 року.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Андрій Білик нагороджений медаллю «За військову службу Україні» (16.01.2016 р., посмертно). Нагороду отримали батьки Андрія.

Loading...