Новини » Регіони 13 червня, 2019, 9:47
На Прикарпатті замінили 16 членів окружних виборчих комісій

В окружних виборчих комісіях Івано-Франківської області проведено 16 замін членів ОВК, в тому числі двох осіб з керівного складу. Найбільше замін членів комісії відбулось в ОВК № 84 (Тисмениця).

П’ятьох представників замінили політичні партії: «Правий сектор», «5.10», «Всеукраїнське Об’єднання «Єдина Родина», «Відродження» та «Народний фронт». Про це сьогодні, 13 червня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОПОРИ.

В ОВК № 86 (Долина) замінили трьох осіб: члена комісії від партії БПП «Солідарність», а також голову комісії від Української партії «Зелена планета» та заступника голови комісії від партії «Єдина країна».

По дві заміни відбулося в ОВК № 83 (представники від «Правого сектору» та партії «Нова політика») та в ОВК № 88 (члени комісії від ВО «Батьківщина» та політичної партії «Зелених України»). Двох осіб також замінили в ОВК № 87 – від політичних партій «5.10» та «Конгрес Українських Націоналістів».

По одній заміні членів комісії здійснили в ОВК № 85 (Калуш) – представник партії «5.10» та в ОВК № 89 (Снятин) – представник партії «Правий сектор».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 09:25 :34