live
Новини » Регіони 173

На Прикарпатті три дні триватиме форум Центральної та Східної Європи «Via Carpatia 2019»

З 14 по 16 червня у Верховині на Івано-Франківщині пройде ІІ міжнародний форум Центральної та Східної Європи «Via Carpatia 2019», в рамках якого відбуватиметься фестиваль мистецтва та науково-практична конференція «Коло Вінценза».

 Про це сьогодні, 12 червня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на організаторів.

Учасниками конференції «Коло Вінценза» стануть суспільно-політичні діячі, лідери громадської думки з України, Польщі та інших країн Центральної та Східної Європі.

У колі діалогу учасники конференції зможуть обговорити найактуальніші суспільно-політичні теми. Серед тем дискусій, зокрема, питання виборчого процесу в Україні та Європі, протидії збройній агресії, підтримки місцевого розвитку в Карпатському регіоні та збереження Карпат, культурні обміни тощо, а також спеціальна подія – церемонія вручення премії імені Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів», що була заснована на форумі 2018 року.

Конференція проходитиме в нетиповій атмосфері в напіввідкритому просторі на тлі Карпатських гір.

Культурна програма форуму розпочне мюзикл «Гуцулка Ксеня». Поєднання сучасної технології з українською автентикою, серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. А родзинкою сценічного рішення стане лазерне шоу від команди «Show Service».

Детальніше з програмою можна ознайомитися на сайті форуму.

Loading...
Loading...
Loading...