live
Новини » Політика 359

Може до перевороту 1917-го повернутися? – Сенченко розкритикував політичну діяльність АП

ZIK
загрузка...
загрузка...

Голова партії «Сила права» Андрій Сенченко розкритикував політичну діяльність Адміністрації Президента Володимира Зеленського та порівняв ініціативу повернутися до референдуму 2000 року із поверненням до перевороту 1917-го.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу «Гра Z вогнем» із Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Коментуючи заяву представника Президента у ВРУ Руслана Стефанчука, який говорив про необхідність внесення змін до Основного закону та, зокрема, переходу до двопалатного парламенту, Андрій Сенченко заявив, що це лише «заяви бюрократів з Адміністрації Президента», та наголосив, що хотів би почути думку керівника держави з цього приводу.

«До чого ці заяви бюрократів з Адміністрації Президента? Це апарат із обслуговування голови держави», – наголосив Андрій Сенченко та додав, що коли пан Стефанчук стане нардепом, тоді матиме право на політичну діяльність. З його слів, зараз, коли голова АП висловлює заяви чи припущення стосовно референдумів або ж це робить представник Президента у ВРУ, вони – «це лише рука, а не мізки Президента».

«А стосовно цієї пропозиції, що ми будемо зараз займатися імплементацією результатів референдуму 2000 року, то, може, повернутися до 1917 року, там не референдум, а переворот був, і, може, будемо коментувати наслідки цього?» – каже Андрій Сенченко.

Нагадаємо, представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук упевнений, що Конституцію України треба змінювати, а конституційну комісію відновити.

Руслан Стефанчук також заявив, що глава держави буде розглядати варіант запровадження двопалатного парламенту.

 

Loading...
Loading...
Loading...