Новини » Політика 13 червня, 2019, 15:55
Монополія «Слуги народу» в новій Раді: науковець застеріг від узурпації влади
ZIK
ZIK

Згідно досліджень соціологів, найбільші шанси потрапити у парламент має партія «Слуга народу». У партії кажуть, що не потребують коаліції з іншими політсилами, бо і так будуть більшістю. Однак, у молодій демократичній державі такий план може мати негативні наслідки і спровокувати узурпацію влади.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів кандидат філософських наук Сергій Кисельов.

«Партія «Слуга народу» має всі шанс здійснити свою мету: після перемоги на парламентських виборах стати монопартією, яка не потребуватиме коаліції з іншими політичними силами», — каже Сергій Кисельов.

Кандидат філософських наук розглядає цю ідею під двома кутами і зізнається, що монополія партії в парламенті може зашкодити.

«Для президента монополія — це, безумовно, добре. Якщо робота партії буде реалізовуватися в річищі загальноукраїнських інтересів, то і для народу нормально. Проте існує небезпека хоча б часткової узурпації влади», — пояснює Сергій Кисельов.

Звичайно, було б більш демократично, якби у парламенті працювала навіть маленька коаліція, зазначає кандидат філософських наук.

«Ймовірно, «Опозиційна платформа — за життя» не буде коаліціянтом, так само як і «Європейська солідарність». А от «Батьківщина» і «Голос» можуть зайти в парламент разом із «Слугою народу». На пана Вакарчука треба ще подивитися, на людей, які дають йому поради», — коментує Сергій Кисельов.

Напевно, відбувається діалог між Юлією Тимошенко і Володимиром Зеленським, вважає кандидат філософських наук.

«Тут, мабуть, є підводна течія. На мій погляд, найбільш імовірна коаліція може скластися між Зеленським і Тимошенко, якщо їм вистачить 226 голосів. До слова, Тимошенко про це останнім часом заявляє —  вона хоче стати прем’єркою», — зазначає Сергій Кисельов.

Нагадаємо, соціологи назвали, за кого українці готові проголосувати на дострокових виборах до Ради.

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 19:35 :42