Новини » Політика 13 червня, 2019, 13:18
Міністр Омелян прокоментував можливість залишитись на посаді у новому уряді
ZIK
ZIK

Міністр інфраструктури Володимир Омелян не планує залишатись на своїй посаді після формування нового уряду, навіть якщо буде відповідна пропозиція. Мовляв, очікує, що до влади прийдуть «нові обличчя», на яких є запит у суспільстві.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів сам Володимир Омелян.

Коментуючи формування нового Кабміну та призначення нового прем’єра після виборів, він підкреслив, що тут не так важливо, буде це «нове обличчя» чи «системна людина».

«Треба розуміти, що ця людина буде робити на своїй посаді і яку команду з собою приведе. З мого власного досвіду, ми досягли якісних зрушень тільки на тих ділянках, де ми змогли призначити компетентних фахівців, які з першого дня розуміли, що їм треба робити», – зазначив чиновник.

Крім того, наголошує він, у потенційно нової урядової команди повинен бути чіткий узгоджений план дій.

«Я би дуже хотів, щоб це були не загальні декларації, що «всім буде добре завтра». Потрібно пояснювати, яким чином досягти цього «всього доброго» і казати людям правду, що завтра нічого не зміниться. Ми бачимо, що після завершення виборів, після інавгурації нічого не відбулося», – каже Володимир Омелян.

Ба більше, наголошує він, сьогодні від президентської команди звучать тези, що, мовляв, у попередньої влади не все так було погано.

«Виявляється, були досягнення, а зараз тільки потрібно їх збільшувати та здійснювати швидшими темпами. Тому потрібно відверто говорити і розуміти, про що ти говориш. Поки що таке розуміння я бачу тільки від декількох гравців на політичному небосхилі», – підкреслив урядовець.

Крім того, він прокоментував свою можливість залишитися на посаді міністра інфраструктури після формування нового Кабінету міністрів, якщо буде така пропозиція.

«Я не планую своєї подальшої роботи в уряді, бо я очікую, що прийдуть нові обличчя, на яких є запит у суспільстві. Тут важливо, щоб ці обличчя, окрім новизни, несли з собою ще й зміст. Поки що я цього змісту не бачу», – резюмував міністр інфраструктури.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що не має наміру брати участь у дострокових парламентських виборах, запланованих на 21 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 19:32 :12