Новини » Політика 13 червня, 2019, 0:27
Меседж «е-ге-гей!» не спрацює: сподівання Зеленського на монополію у Раді поставлено під сумнів
ZIK
ZIK

Політична консультантка Катерина Одарченко сумнівається у тому, що політсила Президента Зеленського матиме у ВРУ наступного скликання «монополію», оскільки зараз є багато учасників виборчого процесу, й окрім того, люди на місцях не голосуватимуть за мажоритарника, який є «парашутистом».

Про це вона заявила в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Експертка, коментуючи перші призначення Президента України Володимира Зеленського, застерегла, що в тому поспіху, який відбувається, можна не лише помилитися із кандидатурою, а й втратити найголовніше – план роботи кожної політичної структури. З її слів, кожна партія, що нині йде на вибори, має певну політичну візію та програму роботи. Натомість нині людей висувають за іншим «принципом»: «Підеш в Раду? Добре, записуємо».

«А потім ми будемо дивуватися, чому є люди у профільних комітетах – був тренером, став головою комітету з енергетики. У цьому процесі питання не конкретно в особистостях, а в самій суті процесу, який, як на мене, є не досить здоровим», – вважає Катерина Одарченко.

Вона переконана, що якби вибори відбулися восени, нічого трагічного за цей період не сталося б, проте нові політичні структури могли б якісно підготуватися.

Катерина Одарченко зауважила, що ситуація, коли Президент Порошенко мав досить велику повноту влади, проте у підсумку до влади виникла велика недовіра суспільства, яке не побачило якісних змін.

«У Зеленського ця відповідальність надвелика, тому що він закумулював протестні настрої. З приводу того, що вони матимуть монопольний вплив у Раді, у мене є досить великі сумніви, тому що все одно багато зараз учасників виборчого процесу плюс люди на місцях орієнтуються якраз на особистість. Тобто люди за мажоритарника, який є «парашутистом» і ніколи там не був, голосувати не будуть, і там меседж «е-ге-гей!» не спрацює», – переконана Катерина Одарченко.

Як повідомляли, на позачергових виборах до ВРУ наразі мають шанс потрапити п’ять партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 26 травня до 7 червня. Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних українців, які визначились з вибором.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 13:58 :03