Новини » Політика 13 червня, 2019, 1:47
Лубківський наголосив на важливості призначення нового очільника МЗС
ZIK
ZIK

Не маю сумнівів, що наступне скликання все ж підтримає призначення Вадима Пристайка на посаду міністра закордонних справ, якщо чинний парламент не прийме відповідне рішення.

Це зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол України Маркіян Лубківський у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Лубківський підкреслив, що вважає вкрай важливим призначення нового очільника Міністерства закордонних справ України уже найближчим часом.

«Впевнений, що в тому разі, якщо буде призначений Вадим Пристайко, то це буде дуже правильний вибір. Це дуже фахова людина, дипломат, представник України при НАТО та колишній посол у Канаді. Тому важливо, щоби парламент підтримав таке призначення», – наголосив Маркіян Лубківський.

Водночас Надзвичайний і Повноважний Посол України припустив, що через активну виборчу кампанію та перипетії довкола розпуску Верховної Ради чинний парламент не прийме відповідне рішення.

«Я не дуже вірю, що таке рішення буде прийнято цим парламентом, адже складно розраховувати, що Рада зможе переступити через синдром розпуску та завершення своєї каденції. Але не маю сумнівів, що наступне скликання все ж підтримає призначення Вадима Пристайка на посаду міністра закордонних справ.

Окрім цього, не менш важливим є призначення нових послів у ключових для України державах або ж перепризначення тих дипломатів, які продемонстрували свою відданість курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію», – зазначив Маркіян Лубківський.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський вніс подання на призначення заступника глави Адміністрації Президента Вадима Пристайка міністром закордонних справ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 17:34 :20