Новини » Політика 13 червня, 2019, 20:24
ГПУ реорганізує управління, яке займається справами Майдану

Генеральна прокуратура України збирається реорганізувати управління спецрозслідувань. Воно займається справами Майдану, але там запевняють, що це ніяк не вплине на розслідування. Серед родин Героїв Небесної сотні думають по-іншому.

Про це повідомляє Адвокатська дорадча група посилаючись на наказ Луценка.

Наказ утворює управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях спеціальної категорії й ліквідує відділ організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими управліннями спецрозслідувань ГПУ.

«Тобто створюється управління прокурорів, які будуть здійснювати процесуальне керівництво над розслідуванням справ Майдану та представляти державне обвинувачення в суді», – кажуть там.

У спільноті додають, що управління створюють, що довести до логічного завершення вироки у справі Майдану.

Прес-секретар Луценка Лариса Сарган каже, що це ніяк не вплине на розслідування у справі Майдан. А Сергій Горбатюк продовжить головувати управлінням спецрозслідувань ГПУ.

Вона додала, що реорганізація суто внутрішня і пов’язана з тим, що за новим законом «Про прокуратуру» ГПУ не може займатися слідством і ця функція передана Державному бюро розслідувань.

Як додає Громадське, на думку адвокатки родин Героїв Небесної сотні Євгенії Закревської, реорганізація управління спецрозслідувань поверне «статус кво» і відсутність координації між прокурорами у майже половині справ Майдану, які не контролюються процесуальним керівництвом ГПУ у судах – тобто за ці справи ніхто не відповідає.

Закревська зазначила, що в результаті слідство повернеться до «підвішеного стану».

«Тобто підсумок – згортання слідства щодо Майдану та відсутність перспективи у судах у більшості справ», – підкреслила вона.

Додамо, раніше у справі розстрілів на Майдані допитали керівника спецзагону «Омега» Стрельченка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 20:29 :15