Новини » Політика 13 червня, 2019, 5:45
Голова партії «Слуга народу» вказав на особливості майбутньої коаліції
ZIK
ZIK

Може бути і так, що нас буде більшість у парламенті, але ми все одно вступатимемо в коаліцію.

Це заявив голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, якщо на парламентських виборах партія «Слуга народу» отримає більшість у Верховній Раді, то чи не буде це узурпацією влади, порушенням балансу, і чи допустима така ситуація для побудови демократії?

«Головне питання – у підході, адже ліки можуть як допомогти людині, так і отруїти її, якщо вона вип’є забагато. Окрім цього я вважаю, що опозиція в парламенті має стати зовсім іншою – дійсно бути опозицією, а не придатком, який нічого не робить, а лише критикує. Натомість і влада має по іншому сприймати опозицію – чути її та враховувати конструктивну критику», – зазначив Разумков.

До того ж, вважає голова партії, до останніх президентських виборів вертикаль влади де-факто була пропрезидентською: «Потрібно змінювати підхід до управління, а не зважати на кількість депутатів в тій чи іншій партії».

Продовжуючи розмову, ведуча нагадала, що Юлія Тимошенко заявила про готовність об’єднуватися в коаліцію та працювати разом із партією «Слуга народу». Відтак, чи планується таке об’єднання, і чи взагалі потрібно воно, якщо партія отримає більшість мандатів?

«Ми не ділили посади в межах президентської виборчої кампанії, і не робимо це зараз. Тому я не готовий відповісти, чи буде партія об’єднуватися і з ким, не розуміючи сьогодні, яким буде парламент 2019 року. Може бути і так, що нас буде більшість у парламенті, але ми все одно вступатимемо в коаліцію», – зауважив Дмитро Разумков.

Як повідомляли, на з’їзді ВО « Батьківщина» лідер партії Юлія Тимошенко заявила, що політична сила готова до вступу в коаліцію з партією «Слуга народу» у наступному парламенті.

 

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 07:34 :54