Новини » Політика

Діалог з МВФ із 2015 року сильно змінився, – Дмитро Разумков

ZIK

Діалог України з МВФ із 2015 року сильно змінився у порівнянні з 2018 роком. Коли наші міжнародні партнери побачили, що деякі чиновники їх обманюють, то вони почали ставити жорсткі умови.

Про це в ефірі програми « HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK розповів голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Він вважаю, що відносини з МВФ повинні бути партнерські, проте мають будуватися на державних інтересах нашої країни.

«І якщо ми порівняємо діалог з МВФ який був у 2015 році і той, який був у 2018 році – він сильно змінився. В 2015 році МВФ був налаштований до нас набагато лояльніше. Він дуже часто йшов на певні поступки, а коли наші міжнародні партнери побачили, що деякі наші чиновники їх обманюють, то у 2018 році ми почали отримувати більш ніж жорсткі рекомендації з їхньої сторони», – пояснив пан Разумков.

Водночас, пані Влащенко поцікавилася, чи є реальна можливість найближчим часом вийти із зовнішнього впливу партнерів. У відповідь він зауважив, що на це потрібно дивитися залежно від того який вплив це має на Україну.

«Чи був би прийнятий закон про Вищий антикорупційний суд в цьому скликанні парламенту, якби всі міжнародні організації не включились у цей процес? Якщо говорити про питання, які позитивно впливають національні інтереси, наприклад, впровадження позитивних реформ. Реформа пов’язана із антикорупційним судом і багато інших речей, які імплементувались за сприяння різних міжнародних організацій. Це плюс», – вважає Дмитро Разумков.

Проте, він зауважив, коли ці рекомендації йдуть у розріз інтересами держави, тоді вони мали бути на першому місці.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський зустрівся із місією Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Роном ван Роденом, де підтвердив, що Україна надалі співпрацюватиме з МВФ.

 Loading...