Зеленський жартував про тарифи. Він ніде напряму не обіцяв їх знизити, – Герус

Президент України Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Представник Президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус каже, що Володимир Зеленський ніде напряму не обіцяв зниження тарифів на комунальні послуги для населення. Хоч і хотів би це зробити.

Про це він розповів в інтерв’ю BIHUS.info в програмі «Он воно як».

«Зеленський напряму ніде не обіцяв зниження тарифів, хоча розуміє, що це є проблемою. Він говорив, що нам потрібно збільшувати видобуток газу, інвестувати, і коли ми припинимо імпортувати газ і розвиватимемо експорт, тоді вартість газу впаде в Україні на 20-30% відсотків, а може навіть і більше. Але прямої обіцянки знизити тарифи не давалося, щоб не виглядати популістично», – сказав Герус.

За його словами, чи знизять тарифи на комунальні послуги цього року – невідомо. Представник президента не хотів давати обіцянок, щоб не виглядати популістом.

Ймовірно, за його словами, з 1 липня може відбутися певне зниження тарифів на газ, оскільки «там є прив’язка ціни для промисловості», «Нафтогаз» уже анонсував зниження ціни для промисловості з 1 червня, відповідно до 1 липня може бути певне зниження ціни і для населення».

Він також зазначив, що Зеленський свого часу «жартував про високі тарифи», «жартував про Роттердам +», але прямих обіцянок (знизити тарифи – ред.) він дійсно не давав. «Звичайно люди навіть у тих напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити. Але обіцянок не було», – підкреслив Герус.

Читайте також: Зеленський завітав на «вогник» до колишніх колег з «Кварталу» і піднявся на сцену 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...