Новини » Політика 12 червня, 2019, 18:48
Зеленського попередили про осінню небезпеку
ZIK
ZIK

Я думаю, що в осінь ми увійдемо із тим, що рейтинг сили чинного Президента буде знижуватися. Відповідно, рейтинг самого Президента також знизиться.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив керівник інформагентства ГЛАВКОМ, голова наглядової ради Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

Віктор Шлінчак зауважив, що найвищим рейтинг будь-якого президента є в ніч оголошення результатів виборів. Але з часом його рейтинг падає.

«І це не тільки українська дійсність. Це світова практика. Згадайте рейтинг Порошенка, який почав знижуватися через три тижні після його обрання», – підкреслив гість програми.

А щодо рейтингу чинного Президента, Віктор Шлінчак нагадав, що на момент обрання Зеленського його рейтинг був 73%, але вже зараз ця цифра є дещо меншою.

«Та й у мене самого ті сигнали, які надходять, не викликають ніяких ілюзій про те, що нова команда – це команда, яка зможе стабілізувати економіку України і нашу зовнішню політику. Хоча кандидатура Пристайка у багатьох людей викликає тільки позитивні емоції. Але я думаю, що в осінь ми ввійдемо з тим, що рейтинг сили діючого Президента буде знижуватися», – вважає голова наглядової ради Інституту світової політики.

Нагадаємо, згідно з даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», якби дострокові парламентські вибори проходили в Україні в найближчу неділю, близько 86% громадян готові були б взяти участь у голосуванні.

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишається партія Володимира Зеленського «Слуга народу». Її готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 18:51 :47