live

Гроші в партії «Слуга народу»: журналіст вказав на великі шанси для «чорних» зарплат у новій Раді

ZIK

Перша сотня партійного списку «Слуги народу» симптоматична тим, що за нею можна вирахувати вплив на Президента Зеленського олігархів і «серйозних людей».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

Коментуючи списки політичних сил, зокрема і партії «Слуга народу», Олександр Мартиненко зауважив, що за тієї кількості людей, яких потрібно було одномоментно знайти, які точно потрапляють у ВРУ, «очевидні проколи» на рівні 5% були б цілком нормальними. А цих «проколів», зазначив він, наразі менше. Так, станом на сьогодні із партійних списків виключили трьох осіб.

«Перша сотня симптоматична в тому плані, що місяць після інавгурації говорили про те, що реальний вплив на Зеленського від того чи іншого олігарха чи серйозної людини будемо рахувати за списками, скільки буде тих чи інших людей», – зазначив Олександр Мартиненко.

Він зауважив, що журналісти іще досліджуватимуть списки і, ймовірно, якісь зв’язки знайдуть. Проте на сьогодні, каже він, говорити про те, що, умовно, третина людей у списках – це «люди Коломойського», а скажімо, чверть – «люди Пінчука», говорити не можна.

«Я бачу, що була ідея набрати у список, принаймні у сотню, яку ми бачили, людей не від олігархів, принципово. Вони могли туди потрапити, хтось «купив» місця у списку – такі точкові речі можуть бути, але принципово було зроблено так. Наскільки я знаю, дехто з потенційних партнерів не задоволений, що його люди туди не потрапили», – сказав Олександр Мартиненко.

Іще одним викликом для Президента Володимира Зеленського, каже гість студії, буде питання зарплатні для нардепів.

«Наскільки я розумію, «чорної» зарплати їм платити не будуть, всі отримуватимуть державну. І це ж якою сильною людиною треба бути, щоб відмовитися від 10 тисяч доларів щомісячно, які їм запропонує людина збоку? А такі пропозиції, я можу вам сказати зараз, будуть. І їх буде багато», – переконаний Олександр Мартиненко.

Як повідомляли, на позачергових виборах до ВРУ наразі мають шанс потрапити п’ять партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 26 травня до 7 червня. Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних українців, які визначились з вибором.

Додамо, Ірина Панченко, Дмитро Співак і Вадим Гутцайт вибули зі списку кандидатів у народні депутати політичної партії «Слуга народу». Про це повідомляють на сторінці партії в Facebook.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...
Loading...
Loading...