Новини » Світ

Єврокомісія нагадує, що потрібно готуватися до жорсткого Brexit

Єврокомісія у середу заявила, що Brexit без угоди все ще «дуже можливий», тому вона оновила свою підготовку до нього і рекомендувала державам-членам, компаніям і громадянам бути готовими до очікуваних економічних наслідків.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на документ Єврокомісії, оприлюднений до саміту лідерів ЄС.

«У світлі невизначеності в Сполученому Королівстві щодо ратифікації угоди про вихід і загальної внутрішньополітичної ситуації сценарій «Brexit без угоди» 1 листопада 2019 року багато в чому залишається можливим, хоча і небажаним результатом» – йдеться у документі.

У Єврокомісії заявили, що в найближчі місяці перед виходом Британії, запланованим на 31 жовтня, будуть приділяти особливу увагу найважливішим сферам, включаючи права громадян, фінансові послуги, транспорт і рибальство.

Єврокомісія, яка взаємодіє у процесі Brexit з Лондоном від імені 27 держав-членів блоку, заявила, що надзвичайні заходи на випадок жорсткого виходу Британії з ЄС залишаються «відповідними своєму призначенню».

«Тим не менш, комісія буде продовжувати стежити за політичними подіями і оцінювати, чи є потреба розширення вже прийнятих заходів», – йдеться у документі ЄК.

Як повідомлялося, Ірландія повинна буде побудувати прикордонні інспекційні пости, щоб продовжувати імпортувати товари з Північної Ірландії в разі виходу Великої Британії з ЄС без угоди.

Читайте також: Бенксі створив нове графіті – воно стосується BrexitLoading...