Новини » Політика 12 червня, 2019, 0:17
Ви б здивувались, скільки б ухвалили законів, – Купрієнко розповів про плани нествореної коаліції
ZIK
ZIK

Партія Петра Порошенка мала б вийти з коаліції після його програшу на виборах. Фракції тоді б утворили нову і нарешті ухвалили необхідні закони, які блокувала адміністрація попереднього президента. Однак зараз це не дозволяє зробити указ про розпуск парламенту.

Про це у кулуарах КСУ, звідки вів трансляцію телеканал ZIK, заявив народний депутат Олег Купрієнко.

Він розповів: ще у травні був переконаний, що партія Петра Порошенка, після його програшу на виборах, повинна вийти із коаліції. Мовляв, якщо вони програли, значить обрали не той курс.

«Ми дійсно мали намір створити нову коаліції і ухвалити низку необхідних державі законів – відкриті виборчі списки, 35 економічних проектів, готових до розгляду, лежать у ВР. Вони гальмувались адміністрацією Порошенка, бо ламали схеми та корупційні оборудки», – заявив Купрієнко.

Він зазначив: за наявності права на формування нової коаліції, керівники фракцій та груп зібралися б негайно і почали розмову про те, що потрібно зробити.

«Ви б здивувались від тої кількості законопроектів, які ВР ухвалила б, якби не було колотнечі, що триває. Заважає це зробити указ президента про дострокові вибори. Я переконаний, що указ неконституційний. Більшість депутатів, знаючи, як здійснюють тиск на суд, і як, часом, суди ухвалюють рішення на догоду владі, поїхала готуватись до виборів на свої округи та з’їзди», – розповів Купрієнко.

Він підкреслив: багато законопроектів стали б законами, якби не блокування Адміністрацією попереднього президента.

«Ми б увійшли в історію як парламент, що ухвалив цілу низку законів, потрібних для розвитку економіки, підвищення якості життя, зарплат і пенсій та наповнення бюджету. Повірте, я знаю, про що говорю», – переконував Олег Купрієнко.

Як повідомлялось, сьогодні Конституційний суд розглядає законність указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 18:52 :33