Новини » Події 2741 Читать эту новость на русском

«Варта» нічого не варта: Данилюк «пройшовся» по Пашинському через неякісну військову техніку

Спеціалізований броньований автомобіль для перевезення особового складу «Варта». Фото: Вікіпедія.

Секретар РНБО Олександр Данилюк, побувавши у зоні воєнних дій і протестувавши бронемашину «Варта», негативно висловився щодо самої техніки та компанії, що її створює.

Про це Данилюк написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Учора разом з командою були в зоні воєнних дій. Окрім оцінки ситуації, ми також тестували зброю і техніку, яку отримують наші хлопці. Її якість я зміг оцінити з перших хвилин: морські піхотинці сказали, що не можна їхати на передову на бронемашині «Варта», оскільки це ризиковано. Тому на передову поїхали на перевіреній часом техніц», – йдеться у дописі.

«Але потім ми з «морпєхами» таки проїхались у «Варті» – щоб я сам міг оцінити вади цієї техніки.

Так я зрозумів, що «Варта» нічого не варта.

Ідея бронемашини в тому, щоб захищати наших бійців. А насправді вона велика, не маневрена, її корпус занадто високий. Іншими словами: ідеальна ціль для ворога», – мовиться далі.

«Хто ж виробляє ці бронемашини? Їх створює компанія з оточення Пашинського – «Українська бронетехніка». На відео ми з хлопцями сміємося, але насправді не до сміху. Хочу запропонувати самому Пашинському приїхати на передову у «Варті» і спробувати протриматись більше двох хвилин. З військовими треба розмовляти, треба задавати питання і чути їх відповіді. Вони краще за всіх знають, що саме їм потрібно», – каже Данилюк.

«У цьому контексті реформування Укроборонпрому – один з найважливіших пріоритетів моєї команди. Процес розпочато. Детальніше незабаром. Армія має отримувати те, що їй потрібно, а не те, що їй нав’язують!», – резюмував секретар РНБО.

Loading...
Loading...
Loading...