live
Новини » Регіони 54

В Івано-Франківську за літо відремонтують майже 90 навчальних закладів

В Івано-Франківську на капітальні та поточні ремонти навчальних закладів з міського бюджету виділили 20 мільйонів гривень. Роботами буде охоплено 89 закладів освіти, з них капітальні ремонти зроблять у 66.

Про це сьогодні, 12 червня, повідомив власкор IA ZIK.

Директор департаменту освіти Ігор Максимчук розповів про стан ремонтів. Щодо дошкільних закладів, то наразі завершені роботи у двох закладах: благоустрій території в ДНЗ №1 та влаштування ігрового майданчика в ДНЗ №30.

Тривають роботи у 7 закладах: заміна опалення ДНЗ №10 і №14, капремонт приміщень ДНЗ №11 та №15, капремонт фасаду ДНЗ №17, капремонт санвузлів ДНЗ №23 та №33. Ще для 14 закладів відбувся тендер і скоро тут приступлять до робіт.

Не оминули ремонти і заклади позашкільної освіти. Капітальний ремонт даху триває в ДЮСШ №3, в СДЮШОР №1 та в клубі «Глобус» йдуть капремонти приміщень.

З року в рік школи і садки беруть активну участь в міських програмах. Переможцями міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у 2019 році стали 35 закладів. А перемогу в бюджеті участі здобули 16 навчальних закладів. Окремої уваги заслуговує комплексну утеплення закладів освіти за програмою НЕФКО. Перший етап проекту, який включає 7 садків, вже майже завершено.

Ремонти планують закінчити до 2 вересня, коли й розпочнеться новий навчальний рік.

Loading...
Loading...
Loading...