Новини » Політика 12 червня, 2019, 15:10
У ЗМІ з’явилися подробиці біографії нового очільника зовнішньої розвідки Бухарєва
Владислав Бухарєв. Фото: batkivshchyna.lviv.ua
Владислав Бухарєв. Фото: batkivshchyna.lviv.ua

У ЗМІ з’явилася більш детальна інформація про нового керівника служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва, якого призначив президент Володимир Зеленський.

Про це пише Lenta.ua.

Владислав Бухарєв, в минулому перший заступник голови СБУ, генерал-лейтенант, на момент призначення народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, очолив Службу зовнішньої розвідки України. Відповідний Указ № 391/2019 підписав 11 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський. Безпартійний. Включений до списку санкцій Росії.

Відомо, що Владислав Бухарєв народився 14 березня 1969 року у місті Лебедин на Сумщині. У 1992 році закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку (кваліфікація – інженер-зв’язківець).

З серпня 1987 до червня 1992 року проходив службу в Збройних Силах. З червня 1992 до грудня 2007 – служба в органах Служби безпеки України на оперативних і керівних посадах.

У грудні 2007 року призначений першим заступником голови Державної податкової адміністрації України – начальником податкової міліції. Звільнився в березні 2010 року, після приходу до влади Віктора Януковича.

Після звільнення кілька років поспіль був помічником народного депутата України Андрія Кожем’якіна, в минулому заступника голови СБУ – начальника головного управління по боротьбі з корупцією.

1 березня 2014 року в.о. президента України Олександр Турчинов призначив Владислава Бухарєва першим заступником глави СБУ – начальником головного управління по боротьбі з корупцією.

У листопаді 2014 Владислав Бухарєв переміг на виборах по мажоритарці в Сумській області і став народним депутатом Верховної Ради України. Увійшов до складу фракції «Батьківщина».

Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Голова підкомітету з питань боротьби з організованою злочинністю комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

25 грудня 2018 року Владислав Бухарєв включений до списку санкцій Росії.

Владислав Бухарєв одружений, з майбутньою дружиною навчався в одному класі, два останні роки навіть сиділи за однією партою.

Курсант військового училища Влад Бухарев одружився одним з перших. На другому курсі у них з Оленою вже народився первісток, Альоша. Пізніше народилася дочка.

За період служби удостоєний багатьох державних і відомчих нагород:

  • Орден «За заслуги» II і III ступенів
  • Почесна грамота Верховної Ради України
  • Почесна грамота Кабінету Міністрів України.
  • Почесний знак Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Верховної Ради України «Честь, Мужність, Закон».
  • Нагрудний знак «Почесна зірка Служби безпеки України».
  • Почесний знак Служби безпеки України.
  • Медаль ФСБ Росії «За бойову співдружність».

З приводу цієї медалі Владислав Бухарєв ще в 2014 році дав коментар – його нагородили в 2004 році за участь в міжнародній операції із запобігання переправлення великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи.

В операції брали участь представники спецслужб і правоохоронних органів багатьох країн: США, Росії, Європи, Нікарагуа. В результаті операції було ліквідовано низку наркокомбінатов, розкриті раніше невідомі засоби доставки і приховування наркотиків, заарештовано членів і лідера наркоугруповання, з обігу вилучено сотні кілограмів кокаїну.

  • Відзнака СБ України – нагрудний знак «Хрест Доблесті» I і II ступенів.
  • Відзнака СБ України – нагрудний знак «За боротьбу з корупцією та організованою злочинністю».

Має й інші відомчі відзнаки Служби безпеки України та державних органів влади.

Владислав Бухарєв давно товаришує з нинішнім Президентом України Володимиром Зеленським. Протягом п’яти років Студія «Квартал 95» щорічно давала безкоштовні концерти в рідному місті Бухарєва Лебедині. Останній відбувся 19 серпня 2014 року, у день 360-річчя Лебедина. Концерт зібрав понад 4,5 тис. глядачів.

Владислав Бухарєв, як і Володимир Зеленський, цінує тонкий гумор, вміє майстерно пожартувати.

Колеги по службі відгукуються про нього як про доброго опера і керівника, здатного результативно організувати роботу. Відзначається, що Бухарев цінує своїх товаришів по службі і підлеглих, багато хто з них до цього дня працюють з ним як помічники-консультанти.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський призначив Владислава Бухарєва головою Служби зовнішньої розвідки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 19:25 :18