live
Новини » Львів 177

У львівському ресторані зафіксували масове отруєння відвідувачів під час різних святкувань

У львівському ресторані «Червона рута» сталося вже кілька отруєнь відвідувачів під час різних святкувань.

Про це повідомили в департаменті цивільного захисту ЛОДА.

До Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про госпіталізацію до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні пацієнтів, що були гостями на весіллі в ресторані «Червона Рута» у м. Львові 08 червня 2019 року, із симптомами: висока температура (39,9о), пронос, блювота. На весіллі було приблизно 100 осіб. Гості весілля також зверталися в Новояворівську районну лікарню ім. Юрія Липи.

11 червня 2019 року в ЛОІКЛ почали звертались пацієнти, які вживали їжу в ресторані «Червона Рута» під час святкувань першого причастя і хрестин 9 червня, або просто прийшли в ресторан поїсти 09-10 червня 2019 року. Всього в заклади охорони здоров’я області за допомогою звернулось 55 осіб (6 дітей), з них 49 осіб госпіталізовано (6 дітей). Два пацієнти (1 дитина) виписані зі стаціонару на вимогу.

Станом на 21:00 год. 11 червня 2019 року в стаціонарі залишається 47 осіб, з них 5 дітей. Стан госпіталізованих пацієнтів середньої важкості. Шестеро осіб були оглянуті в ЛОІКЛ і від госпіталізації відмовились.

Як повідомлялося, протягом 9-10 червня до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та Новояворівської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом гостра кишкова інфекція госпіталізовано 39 осіб (з них 5 дітей), які 8 червня перебували на весіллі у ресторані «Червона Рута» у Львові.

Loading...
Loading...
Loading...