Новини » Спорт 12 червня, 2019, 0:36
У фіналі юніорського ЧС-2019 українці зіграють з корейцями
Юніорська збірна Південної Кореї з футболу стала другим фіналістом чемпіонату світу-2019, який проходить у Польщі / ffu.ua

Юніорська збірна Південної Кореї з футболу (гравці до 20 років) стала другим фіналістом чемпіонату світу-2019, який проходить у Польщі.

В азіатсько-південноамериканському півфіналі світової першості U-20 корейські футболісти в Любліні з рахунком 1:0 завдали поразки команді Еквадору. Автором вирішального голу став захисник Чой Чон, який на 39-й хвилині отримав м’яч на лівому фланзі і потужним ударом надіслав його впритул до правої штанги воріт еквадорців, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Тож, перемігши в першому півфіналі чемпіонату світу U-20 команду Італії – 1:0, збірна України кілька годин перебувала в очікуванні перед тим, як дізнатися ім’я свого майбутнього суперника у фіналі.

Отже, в суботу, 15 червня, у Лодзі підопічні Олександра Петракова зустрінуться з командою Південної Кореї – віце-чемпіоном Азії 2018 року (U-19). Гра стартує о 19:00.

«Бронзовий» матч за третє місце Італія – Еквадор пройде у п’ятницю, 14 червня, в Гдині. Початок – о 21:45.

Нагадаємо, на груповій стадії нинішнього чемпіонату «синьо-жовті» перемогли своїх однолітків із США (2:1), Катару (1:0) і обмінялися голами з командою Нігерії (1:1). В 1/8 фіналу українці розгромили збірну Панами (4:1), а у чвертьфіналі та півфіналі з однаковим рахунком 1:0 обіграли команди Колумбії та Італії.

Футбол. Юніори U-20. Чемпіонат світу-2019. Плей-оф

1/8 фіналу

02.06.2019. Італія – Польща – 1:0.

02.06.2019. Колумбія – Нова Зеландія – 1:1 (по пенальті – 5:4).

03.06.2019. Уругвай – Еквадор – 1:3.

03.06.2019. Україна – Панама – 4:1.

03.06.2019. Сенегал – Нігерія – 2:1.

04.06.2019. Японія – Південна Корея – 0:1.

04.06.2019. Франція – США – 2:3. 04.06.2019. Аргентина – Малі – 2:2 (по пенальті – 4:5).