Новини » Львів

У Бориславі у міському парку облаштують аптеку-музею Йогана Зега та скейт-зону

У Бориславі цьогоріч завдяки перемогам у конкурсах у міському парку реалізовуватимуть два проекти – встановлення аптеки-музею Йогана Зега та скейт-парку.

Про це розповів директор КП «Бориславський міський парк культури та відпочинку» Ігор Саган.

За його словами, розпочато збір перших експонатів для музею (вже є дві гасові лампи), а небайдужі меценати придбали дві відеокамери спостереження. «Одну камеру буде встановлено так, щоб був хороший огляд території скейт-парку, а другу віддамо у сквер Героїв Небесної cотні», – сказав Ігор Саган.

У міському парку два тижні тому розпочали літній сезон  та сьогодні працівники займаються не лише наданням розважальних послуг, а й виконують ремонтні роботи і готуються до реалізації виграних мікропроектів. Роботи зараз зосереджені на будівлі Зеленого театру, в якій триває відновлення внутрішніх приміщень.

«Уже придатним для використання є кабінет адміністрації, активно ремонтується кімната персоналу. Після внутрішніх робіт одразу перейдемо до зовнішніх і приведемо до ладу сцену. Наразі найбільше ресурсу іде на облаштування туалету, яке плануємо завершити до кінця наступного тижня», – розповів Ігор Саган.

Loading...