Новини » Суспільство 12 червня, 2019, 13:07
Цьогоріч на здобуття премії імені Івана Франка висунуто 23 твори
Іван Франко. Фото: photo-lviv.in.ua
Іван Франко. Фото: photo-lviv.in.ua

Держкомтелерадіо оприлюднив список творів, що надійшли на здобуття премії ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності у 2019 році.

Про це інформує прес-служба Держкомтелерадіо.

Всього подано 23 твори. Зокрема, у номінації «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ» – шість публіцистичних творів, опублікованих у газетах «Молодь України», «Українська літературна газета»,»Замкова гора» (м. Біла Церква), «Часопис Донеччина» (м. Краматорськ), журналі «Країна».

13 робіт науковців з Києва, Львова, Запоріжжя надійшло на здобуття премії у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».

Дві журналістські програми телеканалу Дніпровської міської ради «Дніпро TV» змагатимуться за премію у номінації «За кращий твір у телевізійній сфері». Ще дві радіопрограми, що вийшли в ефірі UA: Радіо Культура та радіо «Ритм» (м. Рівне) – у номінації « За кращий твір у радіомовній сфері».

Нагадаємо, що премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року. Вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка, 27 серпня, у розмірі 10 тисяч гривень в кожній номінації.

Премією відзначають авторів нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

З переліком робіт, поданих на здобуття премії імені І. Франка цього року, можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 16:25 :46