Трамп обізвав Байдена «розумово слабким невдахою» і «манекеном»

Джо Байден та Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп розкритикував колишнього віце-президента Джо Байдена, який оголосив про свою участь у президентській кампанії 2020 року, обізвавши його «невдалим манекеном», який «виглядає інакше, ніж звично». Байден в свою чергу назвав його «екзистенційною загрозою».

Трамп зробив різкі заяви в день, коли обидва політики відвідали штат Айова, пише NBC.

Якщо Трамп виграє другий термін, «він назавжди і принципово змінить характер цієї нації», – сказав колишній віце-президент у своїх коментарях сьогодні.

Колишній віце-президент Джо Байден обмінявся образами з президентом Дональдом Трампом, коли кандидат у президенти від Демократичної партії «гастролював» по штату Айова.

Байден, який проводить дводенну поїздку до штату, був настановлений бити президента у своїй промові в Давенпорті у вівторок увечері, «гамселячи» президента в усьому, від його характеру до спроб анулювати Закон про доступне медичне обслуговування, і від його поводження щодо кліматичних змін до його торговельної політики.

Він почав критикувати Трампа раніше в Маунт-Плезант, штат Айова, де він висміював заяви президента, що є секретна частина угоди, яку він уклав з Мексикою минулого тижня.

«Я розумію, що президент у дорозі. Мабуть, у нього є секретний, важливий документ з Мексикою, – сказав він, сміючись від натовпу. – Я впевнений, що є багато людей, яких придусили його тарифи прагнуть його побачити».

Трамп, в свою чергу, виступив із зауваженнями в компанії з етанолу, штат Айова, де назвав колишнього віце-президента «сонним Джо» і «сонним хлопцем».

Атаки Трампу почалися ще до того, як він навіть покинув Вашингтон, повідомляючи журналістам на газоні Білого дому, що Байден – це «манекен» і «невдаха», який «виглядає інакше, ніж звично» і «діє інакше, ніж раніше».

«Байден невдаха. Подивіться, рівень його підтримки ніколи не перевищував одного відсотка до тих пір, поки Обама не витягнув його зі сміттєвого кошика. А зараз він падає вниз. Навіть його друзі покинуть його незабаром», – заявив Трамп.

Президент також назвав Байдена «розумово слабким».

Нагадаємо, Джо Байден лідирує з відчутним відривом від інших кандидатів у президенти від Демократичної партії.

Також Байден закликав демократів об’єднатися для перемоги над Трампом.

Президентські вибори в США відбудуться 3 листопада 2020 року.Loading...