Новини » Політика

Рішення і він, і я ухвалюємо самостійно: Олексій Гриценко про стосунки з батьком

ZIK

Дуже добрим саме для політичної кар’єри є те, що Анатолій Гриценко – категорична особистість і у нього взагалі немає досвіду в бізнесі. З іншого боку, це є недоліком, адже він не може іноді адекватно зрозуміти мотивацію і проблеми людей.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «Drozdov» на телеканалі ZIK розповів син політика Анатолія Гриценко Олексій Гриценко.

Політика і приватне життя – різні речі, які треба розділяти. За словами Олексія Гриценка, коли сім’я збирається у родинному колі, про політику майже не йде мова.

«Коли ми перебуваємо в родинному колі, то є сином і батьком. Але коли це стосується громадсько-політичних справ, стосунки вже стали не те, щоб партнерськими, але він прислуховується і я також. Тому що він має значно більше досвіду у певних питаннях. Але все одно, рішення і він, і я ухвалюємо самостійно», – сказав Гриценко.

Він наголосив, що досить критично ставиться до батька. Зокрема, у сенсі вміння домовлятися і укладати угоди, адже його дуже важко назвати добрим переговорником.

«Батько є більш категоричний і у нього взагалі немає досвіду в бізнесі. Це, з одного боку, дуже добре, а з іншого – мінус. Тому що він не може іноді адекватно зрозуміти мотивацію і проблематику людей, тобто відчувати їх. Ба більше, він не є тусовочним. Так, може посидіти в родинному колі з друзями, але йому не притаманно гуляти на різних заходах, де звикли вибудовувати неформальні зв’язки. І це є мінусом з точки зору досягання результату та їх об’єднань, але це означає, що на нього немає впливів через такі речі», – зазначив він.

Саме тому, на його думку, частково можна пояснити і те, що йому важко даються виборчі кампанії. Але не тільки у цьому проблема, адже є медіатехнології, у які вливають чималі кошти для дискредитації.

«Я погано ставлюсь до негативу, який стосується особисто батька. І по-доброму хотілося б повідбивати руки тим, хто таке робить, але я розумію ризики. Можу точно сказати, що на «чорнуху»  проти тата витрачають дуже великі кошти. Ба більше, на неї витрачено значно більше, ніж тато витратив на виборчу кампанію. І телебачення теж працює на це», – вважає Гриценко.

Тому, за його словами, у цьому сенсі дуже важко. Особливо, коли є обмежений ресурс. Але попри все, Анатолій Гриценко набрав на цьогорічних президентських виборах більше, ніж минулого разу. І було б прикро, якби він припинив політичну кар’єру.

«Є чимала кількість людей, яка його зрозуміла і підтримала. І хоча мені важко це сприйняти, але він каже, що на наступний термін вже не піде», – додав він.

Нагадаємо, партія «Громадянська позиція» затвердила свій виборчий список для участі в парламентських виборах, які відбудуться 21 липня. Список очолив лідер партії Анатолій Гриценко. Також він заявив, що готовий сформувати й очолити уряд.Loading...