Новини » Суспільство 91

Суд у Грузії продовжив арешт українки, яку підозрюють у торгівлі людьми

Грузинська прокуратура просила суд продовжити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою українці Юлії Сусляк, щоб перевірити, чи могла жінка везти в Абхазію на продаж своїх 10 дітей.

На засідання у справі Сусляк (у центрі) пустили тільки журналістів місцевого громадського телебачення.

На засідання у справі Сусляк (у центрі) пустили тільки журналістів місцевого громадського телебачення

Грузинський суд продовжив на 35 днів арешт українки Юлії Сусляк, яку у Грузії підозрюють у торгівлі людьми, повідомляє Гордон.

Прокуратура обґрунтовувала клопотання про продовження запобіжного заходу необхідністю одержати час, щоб перевірити інформацію про те, чи могла жінка везти 10 дітей в Абхазію на продаж.

Грузинські правоохоронці очікують інформації від колег з України стосовно обставин народження дітей. Вони також звернулися до Америки, де підозрювана народила дочку. Окрім того, очікують відповіді від Росії про похорон сина Сусляків.

Засідання у Тбілісі відбувалося в закритому режимі. До залу суду пустили тільки журналістів місцевого громадського телебачення.

Юлію та Юрія Сусляків у Грузії підозрюють у торгівлі неповнолітніми. Жінку затримали 26 квітня, коли вона намагалася виїхати в окуповану Росією Абхазію з 10 дітьми, семеро з яких народилися від сурогатних матерів протягом одного року.

На сайті президента України зазначено, що Сусляки виїхали до Росії у 2018 році через проблеми з бізнесом глави сімейства. Газета «Факти» зазначає, що Сусляк – скандально відомий в Україні бізнесмен.

Юрій і його дружина є співвласниками компанії, пов’язаної з будівельними аферами, ідеться на сайті ініціативної групи ошуканих інвесторів одного з кооперативів в Одесі. Збитки, завдані членам цього кооперативу, становлять не менше ніж 124 млн грн, ідеться в рішенні Київського райсуду Одеси.

6 червня президент України Володимир Зеленський скерував у Грузію делегацію, щоб повернути дітей додому.

Loading...
Loading...
Loading...