Разумков: реформа поліції була позитивною

ZIK

Завдяки міжнародним партнерам в Україні відбулося впровадження реформи поліції, яку я вважаю достатньо позитивною.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

На запитання ведучої про те, як гість програми ставиться до впливів на Україну наших зовнішніх партнерів, пан Разумков відповів, що відносини з ними повинні бути партнерські і будуватися, передусім, на державницьких інтересах України.

«Чи був би прийнятий закон про Вищий антикорупційний суд у цьому скликанні Парламенту, якби всі міжнародні організації не включились у цей процес? Завдяки міжнародним партнерам відбулося впровадження багатьох конструктивних реформ, в тому числі реформа поліції, яку я вважаю достатньо позитивною. Реформа, пов’язана з антикорупційним судом, і багато інших, які імплементувались за сприяння різних міжнародних організацій, – це плюс», – зазначив голова партії «Слуга народу».

Також, за його словами, він погоджується з тим, що реформа МВС не повністю завершена, але реформа патрульної поліції є позитивним прикладом. Зокрема, на його думку, підходи в Національній поліції відрізняються від тих, які були раніше, навіть у відношенні до пересічних громадян.

«Патрульна поліція багато в чому стала сервісною службою. Навіть ввічливість – реформа. Тому що розруха відбувається в головах, а не так, як казав класик», – певен Разумков.

Натомість ведуча програми зауважила, що експерти вважають, що ніякої реформи поліції не відбулося. На що пан Разумков сказав, що мав на увазі, в першу чергу, реформу патрульної поліції. Але якщо загалом аналізувати реформу поліції, то є моменти, з якими він погоджується з експертами.

«У нас на сьогоднішній момент є брак кадрів, є проблеми з оперативними співробітниками, які пішли з поліції й оголився великий фронт. Наскільки я знаю, на навчання співробітника поліції йде багато років», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, Арсен Аваков вважає, що реформа правоохоронних органів, зокрема і Національної поліції рухається у правильному напрямку, попри випадок, який стався у Переяслав Хмельницькому.

 

Loading...