Новини » Політика 1957

Представник Зеленського у ВР заявив, що Конституцію України треба змінювати

Руслан Стефанчук. Фото: rbc.ua/Віталій Носач

Представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук упевнений, що Конституцію України треба змінювати, а конституційну комісію відновити.

«Конституція буде змінена, але чи буде вона змінена в якійсь частині чи ж у цілому, можливо, на референдумі – все це питання дискусії», – сказав він в інтерв’ю РБК-Україна, – передає Українська правда.

«Ми збираємося відновити конституційну комісію, тому що президент і влада повинні задавати напрямок, а саме професіонали повинні формувати структуру і логіку», – заявив представник Володимир Зеленського в парламенті.

За його словами, «раніше всі зміни вносилися в розділи повноважень Ради і президента, а ми повинні починати з розділу про права і свободи громадян».

«Там маса декларативних прав, які абсолютно не мають ні механізму реалізації, ні механізму захисту цих прав. Це треба міняти», – сказав Стефанчук.

«Наша ідеологія в цілому – залишити за державою сервісні функції, це і є лібертаріанство у нашому розумінні. Наша мета – українська ліберальна економіка», – заявив він.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...