live
Новини » Регіони

Посадовців «Прикарпаттрансгаз» затримали під час отримання хабара

Учора, 11 червня, посадовці «Прикарпаттрансгаз» були затримані під час одержання 1 тисячі доларів неправомірної вигоди.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Працівники управління захисту економіки в Івано-Франківській області, слідчі головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, із залученням спецпідрозділу «КОРД» під процесуальним керівництвом військової прокуратури Західного регіону викрили та припинили злочинну схему отримання неправомірної вигоди від підприємців за сприяння у перемозі в тендерах на закупівлю товарів, робіт та послуг.

Так, керівники двох відділів «Прикарпаттрансгаз», які відповідають за проведення закупівель товарів, робіт та послуг у даній установі, вимагали від представника підприємства неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів за сприяння у позитивному рішенні тендерного комітету щодо визнання підприємства переможцем на закупівлю та постачання конструкційних та будівельних матеріалів.

Наразі фігурантів затримано в порядку ст. 208 Кримінально процесуального Кодексу України та вирішується питання щодо оголошення їм повідомлень про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.Loading...
Loading...
Loading...