Новини » Політика 12 червня, 2019, 17:12
Парубій підписав закон, де йдеться про процедуру імпічменту Президента
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України». У ньому передбачено організаційні засади процедури імпічменту Президента.

Про це Парубій написав на своїй сторінці у Twitter.

«Сьогодні (12 червня, – ред.) підписав Закон України #1098 «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України», – зазначив Парубій.

Нагадаємо, народні депутати ухвалили у другому читанні законопроект про тимчасові слідчі комісії, в якому, зокрема, передбачені положення щодо запровадження процедури імпічменту Президента.

Як йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, його метою є визначення правового статусу тимчасових слідчих комісій, спеціальної тимчасової слідчої комісії і тимчасових спеціальних комісій ВРУ, їх повноваження та організаційні основи діяльності, а також усунення прогалин в чинному законодавстві, що регулює правові та організаційні засади процедури усунення Президента України з поста в порядку імпічменту.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 18:50 :01