Новини » Світ

Ніку Попеску відкликав посла в США для консультацій

Ніку Попеску – міністр закордонних справ і євроінтеграції у новому уряді Молдови – відкликав до Кишинева для консультацій посла країни в США Крістіну Балан.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Newsmaker.

Главу молдавської дипмісії у США просять прибути до Кишинева в п’ятницю, 14 червня.

Попеску додав, що поінформував американську владу про це рішення та його причини, зазначивши, що «з цього моменту будь-яке звернення з боку пані посла Балан не представляє позицію легітимної молдавської влади.

Напередодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Демпартія Молдови поширює в США лист, в якому стверджує, що блок ACUM і ПСРМ діють в інтересах Москви, і що до поширення цього документа має відношення посол Молдови в США Крістіна Балан.

Сама Балан сказала, що не передавала американським партнерам жодних листів «за підписом Демпартії», але представляє у Вашингтоні «уряд Павла Філіпа».

До призначення на посаду посла Молдови в США в травні 2018 року Крістіна Балан була главою управління зовнішніх зв’язків Демпартії. Відразу після призначення вона опублікувала в американському ЗМІ статтю про «російську загрозу» і небезпеку приходу до влади Партії соціалістів, за якою «стоїть Путін».

Читайте більше новин на тему: МолдоваLoading...