Новини » Економіка 12 червня, 2019, 5:22
«Напильничком доробляють»: фінансист висловився про виправлення вад монетизації субсидій
ZIK
ZIK

Система монетизації субсидій тільки запроваджується, тому не дивно, що під час цього можуть виникати помилки. Зараз всі ці проблеми доробляють.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Коментуючи причини, через які можуть не надати субсидію або забрати її, пан Фурса сказав, що ця система тільки впроваджується, і зрозуміло, що під час цього можуть виникати помилки. Однак із часом це все буде коригуватися.

«Навіть коли айтішники пишуть програму, то там завжди є якісь баги. Потім вони це все «напильничком» доробляють», – зазначив інвестиційний банкір.

За його словами, ці всі умови є дуже логічні. Зокрема, він зауважив, що якщо людина може собі дозволити витрати на щось 50 тисяч гривень на рік, то вона вже не є бідною, і відповідно, не має мати права на субсидію.

«Можуть зняти субсидію, якщо є борг за комунальні послуги в розмірі 340 гривень, але тут справа не в самій сумі, а тому, що людина отримувала субсидію, і при цьому у неї був борг. Вона отримувала гроші платників податків, але генерувала борги. Зрозуміло, що це неправильно, особливо, коли ми переходимо на монетизацію, де є ризик, що людина витратить гроші не за призначенням», – прокоментував Фурса.

Нагадаємо, з 1 травня вступила в дію норма про нарахування пені за заборгованість за житлово-комунальні послуги. Відповідна норма міститься в новій редакції закону «Про житлово-комунальні послуги».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 12:16 :33