live
Новини » Регіони 329

На Рівненщині зберігається інтрига з висуненням мажоритарників по виборчих округах

На відміну від сусідньої Львівської області, де, як повідомляв IA ZIK, вже ясно з прізвищами кандидатів-мажоритарників по округах на позачергових виборах до ВР, у Рівненській області зберігається в цьому плані інтрига.

Чуток стосовно того, хто має намір висуватися, точиться чимало, але офіційної позиції поки ніхто не висловлює.

У Рівненській області є п’ять мажоритарних округів. 152 (більша частина Рівного), 153 – (частина Рівного, Рівненський, Гощанський, Острозький та Корецький райони). 154 включає південні райони регіону, 155 – крайні північні райони. 156 об’єднує Сарненський, Костопільський та Березнівський райони.

Поки по округу №152 ЦВК як кандидата-мажоритарника зареєструвала тільки голову ОДА Олексія Муляренка.

Також по округу №152 як мажоритарник від ВО «Батьківщина» балотуватиметься депутат міськради Олександр Курсик, а по округу №156 (Березнівський, Костопільський, Сарненський райони) – депутатка Рівнеоблради Ксенія Павловська.

Про це власкору IA ZIK повідомив речник місцевого осередку партії Володимир Попик. Проте, за його словами, станом на сьогодні їхні документи ще не надійшли.

Нагадаємо, на мажоритарних округах Львівщини висуваються чинні нардепи, досвідчені політики, перекінчики від нової влади та романтики, що вірять у свою світлу зорю. 

Loading...
Loading...
Loading...