Новини » Регіони 12 червня, 2019, 17:35
На Прикарпатті у Держпродспоживслужбі працюватимуть по-новому

На Прикарпатті в головному управлінні Держпродспоживслужби області запроваджується новий підхід до здійснення заходів державного нагляду. Відповідно, державні інспектори районних, міських управлінь та відділів головного управління відтепер будуть проводити планові та позапланові перевірки в одного і того ж суб’єкта господарювання одночасно з комплексу питань.

Про це сьогодні, 12 червня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу управління.

Йдеться про безпечність харчових продуктів, санітарне благополуччя населення та захист прав споживачів.

Реалізація цієї ініціативи сприятиме зменшенню тиску на бізнес-середовище краю, покращуватиме бізнес-клімат Прикарпаття.

Сьогодні в кожному районному центрі та місті обласного підпорядкування на базі районних, міських управлінь, відділів головного управління створені консультаційні центри з питань захисту прав споживачів.

Особливістю їх роботи є не лише надання правової допомоги споживачам регіону, але й проведення роз’яснювальної роботи для суб’єктів підприємницької діяльності з метою упередження порушень прав споживачів.

Відповідна робота є логічним завершенням ряду заходів, що розпочаті ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області ще в 2018 році, головною метою яких є розширення методів та форм правового забезпечення захисту прав споживачів з одночасним усуненням дублювання контрольних функцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 12:22 :24