На марші солідарності журналістів у Тунісі вимагали справедливості у справі вбивства Павла Шеремета

Майже 400 журналістів з усього світу взяли участь у марші солідарності, який пройшов центром столиці Тунісу увечері 11 червня.

На заході, ініційованому з нагоди відкриття у Тунісі 30-го Конгресу Міжнародної федерації журналістів, скандували «Солідарність» та вимагали справедливості у справах вбивств журналістів по всьому світу.

Учасники маршу несли прапорці із символікою МФЖ та портретами убитих журналістів. Хода закінчилася біля будівлі Асоціації журналістів Тунісу, на фасаді якої вивішено великий банер з фото Павла Шеремета, Яна Кусяка, Дафни Галіціі та інших загиблих співробітників медіа.

«Безпека та справедливість – це наші принципові вимоги до урядів усіх країн світу», – коментує учасник маршу, голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко. – Солідарність – наш заклик до кожного журналіста, аби ми не мирилися з безкарністю та атаками на наші права.

<nbsp;>

Конгрес Міжнародної федерації журналістів уперше за 90-річну історію проходить на африканському континенті. Його учасниками є представники журналістських асоціацій та спілок з понад 150 країн світу. Нинішній Конгрес присвячений викликам для журналістики у цифрову епоху, зокрема, планується затвердження нової редакції глобального кодексу журналістської етики.

Loading...
Loading...
Loading...