Новини » Політика

Могеріні запросять відвідати Донбас, – Ірина Геращенко

Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні. Фото: EPA-EFE/WALLACE WOON

Українські політики направлять лист високому представнику ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріці Могеріні з проханням у рамках візиту до Києва відвідати Донбас, а також зустрітися із родинами українських заручників.

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, передає Укрінформ.

«Сьогодні ми направимо такого листа з проханням під час візиту до України відвідати не тільки Київ, а й Донбас – це є надзвичайно важливим для того, щоб лідери Європейської комісії бачили на власні очі, що там відбувається. А також ми звернемося із закликом: якщо до восьмого липня Російська Федерація не зробить жодних рухів щодо звільнення українських військовополонених на вимогу рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права, то ми будемо апелювати до пані Могеріні зустрітися з їхніми родинами», – зазначила Геращенко.

За її словами, такий лист буде направлений від імені першого заступника голови Верховної Ради Ірини Геращенко, віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, міністра у справах ветеранів України Ірини Фріз та заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марії Іонової.

Геращенко нагадала, що високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні має приїхати 8 липня на Саміт Україна-ЄС.Loading...