Масові псевдозамінування у Луцьку – елемент гібридної війни з боку Росії, – мерія Луцька

Фото: volynnews.com

Фахівці Луцької міськради впевнені, що неправдиві повідомлення про замінування об’єктів у Луцьку є елементом гібридної війни, яку веде Росія проти України.

Про це на власній Фейсбук-сторінці повідомив перший заступник луцького мера Григорій Недопад, – інформує власкор IA ZIK.

«Повідомлення про замінування лікарень, шкіл і дитсадків показують всю ницість і аморальність «нелюдей», які стоять за цим. Та головне, що всі ці повідомлення неправдиві, а громада нашого міста стійко витримує провокації, заради яких і влаштовано цей фарс. Важко навіть уявити, яких додаткових страждань зазнали хворі під час евакуації, скільки хвилювань пережили батьки дошкільнят учора», – стверджує Недопад.

За його словами, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Юрій Кирилюк підтвердив інформацію про те, що повідомлення про замінування – це один з елементів гібридної війни, яку веде РФ проти України, а інформація про замінування надходить із серверів, що розміщені на території країни-агресора.

«Наразі нам варто пам’ятати про правила безпеки, чітко дотримуватися вказівок у випадках евакуації й не піддаватися паніці й моральному терору, до яких схиляє ворог», – додав Недопад.

Нагадаємо, до волинських правоохоронців надходять повідомлення про замінування різноманітних об’єктів в обласному центрі: лікарень, торгових центрів, вокзалів, житлових будинків, адмінспоруд. Всі вони виявилися неправдивими.

 

Loading...