Клімкін про візит комісара РЄ з прав людини до окупованого Криму: Черговий «розвод» РФ

В'їзд в анексований Росією Крим. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував інформацію про підготовку візиту комісара Ради Європи з прав людини на територію окупованого Криму.

Про це Павло Клімкін написав у Фейсбуці.

«Черговий російський «развод» – це про візит комісара РЄ з прав людини Дуні Міятович до окупованого Криму. Такий візит має погоджуватись з нами і відбуватися за українським законодавством. А потьомкінські села Росія показувати вміє, це ми добре знаємо», – зазначив Павло Клімкін

Він підкреслив, –» у разі, якщо візит таки буде погоджено, то для повного, а головне, правильного враження від ізольованого та утаємниченого Росією Криму Комісар РЄ має обов’язково відчути «незабутню» атмосферу закритості півострову несвободи і побачити на власні очі переслідування та арешти. Усі ці роки після окупації ми невтомно повторюємо: потрібно забезпечити постійну присутність у Криму міжнародних організацій, зокрема, гуманітарних. На ситуацію не вплинеш якимось окремим ситуативним візитом, необхідно започаткувати реальну постійну міжнародну присутність на окупованому півострові. Сподіваюсь, що Раді Європи все ж вдасться не розгубити довіру до себе».

Читайте більше новин на тему: окупований КримLoading...