Новини » Політика 12 червня, 2019, 6:10
Ірина Верещук розповіла, як у партії «Слуга народу» хочуть карати депутатів-прогульників
ZIK
ZIK

Директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук заявила, що для того, аби нардепи не прогулювали без поважних причин свою роботу, потрібно запровадити штрафні санкції і позбавлення, або відрахування від заробітної плати. А щоб депутати не займалися «кнопокодавством», Верещук пропонує притягати їх до відповідальності.

Про це вона заявила ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK.

Ірина Верещук, яка йде у парламент із партією «Слуга народу», відповідаючи на питання нардепа Андрія Тетерука, якими вона бачить механізми запобіжників для тих членів «Слуги народу», які почнуть прогулювати роботу й не голосувати за важливі законопроекти, підкреслила: оскільки сьогодні партійна дисципліна, етика і мораль – це ті категорії, які не стосуються парламентських працівників, потрібно прийняти законодавчі інструменти, які будуть закладені в регламент, щоб цю ситуацію змінити.

«Я так розумію, що «кнопкодавство» у нас сьогодні процвітає і немає покарання для депутатів, які цим займаються. А чи є покарання за те, що люди без поважних причин не відвідують своє робоче місце?

Тому це повинні бути штрафні санкції, позбавлення, або відрахування від заробітної плати, а також притягнення до відповідальності за «кнопкодавство». Це будуть прямі законодавчо закріплені інструменти»,– заявила Ірина Верещук.

Також, на думку директорки Центру Балто-Чорноморських досліджень, щоб змусити нардепів працювати ефективніше, Рада має прийняти закон про відкликання обранців як через партійний з’їзд, так через народну ініціативу.

Як повідомлялося раніше, Ірина Верещук пояснила, чому йде у парламент із партією «Слуга народу».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 19:35 :54