«Голос» відкликав двох кандидатів у депутати через невідповідність критеріям

Святослав Вакарчук. Фото: EPA-EFE/STEPAN FRANKO

З переліку кандидатів від партії «Голос» в одномандатних округах виключені два претенденти на депутатські мандати. Підставою для рішення стала отримана від ЗМІ та громадськості інформація про невідповідність попередньої політичної діяльності кандидатів критеріям партії.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Журналісти руху «Чесно» надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер (висувався по округу №22) був пов’язаний із діяльністю партії «Український вибір» Віктора Медведчука у Луцьку.

Прізвище кандидата у Києві Євгена Кугука (висувався по округу №217) активісти знайшли у списках партії «Опозиційний блок» на позачергових парламентських виборах 2014 року.

Ці факти суперечать принципам, якими партія «Голос» керується при виборі всіх без виключення кандидатів.

Ми вдячні небайдужим громадянам і журналістам за вчасний сигнал. Закликаємо і в подальшому повідомляти про відомі вам випадки, які йдуть врозріз з нашими критеріями доброчесності.

«Є червоні лінії, які ми не перетнемо. Зокрема – це приналежність до проросійських сил або співпраця з ними. Для нас це неприйнятно. Ми виступаємо за європейське майбутнє України, а ці люди схилялися до зворотного вектора», – сказала антикорупційна активістка Олександра Устінова, №5 у виборчому списку «Голосу».

Читайте більше новин на тему: парламентські вибориLoading...