live
Новини » Регіони 194

Екс-депутат Івано-Франківської міськради став директором з розвитку бізнесу «Укрзалізниці»

Іванофранківця, екс-депутата Івано-Франківської міської ради Андрія Рязанцева призначили на посаду директора з розвитку бізнесу «Укрзалізниці».

На нього покладені завдання розробляти і впроваджувати бізнес-моделі розвитку стратегічних сегментів «Укрзалізниці» та вибудовувати бізнес-процеси для забезпечення прибутковості, дохідності компанії та відновлення основних засобів.

 Про це пише «Галка».

Дотепер Рязанцев кілька років працював директором з фінансів та економіки підприємства.

«На посаді директора з фінансів та економіки Андрій Рязанцев зарекомендував себе як ефективний топ-менеджер. Андрій долучився до реалізації низки успішних ініціатив. Було впроваджено формульний розрахунок тарифу в рамках дерегуляції вагонної складової. Згодом відбулися перші в історії Укрзалізниці аукціони на електронному майданчику ProZorro.Продажі.

Завдяки цьому компанія отримала ринковий тариф за користування вагонами і додатково 4-5 млрд грн. Укрзалізниця за останні кілька років стала безпрецедентно відкрита: ми демонструємо фінансові та статистичні дані на платформі E-Data, вибудували нову модель партнерства з клієнтами, інвесторами. Таку практику будемо лише примножувати», – відзначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці додав, що перед Андрієм Рязанцевим стоять нові виклики.

Loading...
Loading...
Loading...