ДТП із загиблими: у Польщі винесли вирок водієві українського автобуса

Окружний суд польського Перемишля засудив до 6,5 років позбавлення волі водія українського туристичного автобуса, який спричинив смертельну ДТП у серпні 2018 року.

Про це повідомляє Польське радіо.

42-річного Миколу Л. зобов’язали заплатити по 10 тисяч злотих чотирьом постраждалим; також йому заборонено керувати будь-якими транспортними засобами у Польщі терміном на 15 років.

На думку сторони обвинувачення, водій свідомо проігнорував попереджувальні знаки та знаки обмеження швидкості, у результаті чого автобус на крутому повороті протаранив енергоємний бар’єр, з’їхав з дороги, кілька разів перевернувшись. Перед ДТП він їхав зі швидкістю 70−72 км на годину, хоча на тій ділянці дороги встановлено обмеження до 30 км на годину.

Захист українського водія планує оскаржити вирок в апеляційній інстанції.

У своєму останньому слові Микола Л. попросив вибачення у постраждалих та їхніх родин. Він сказав, що не винен в тому, що він залишився живий, а жертви загинули.

Нагадаємо: 18 серпня 2018 року у Польщі розбився екскурсійний автобус, який перевозив туристів з України до Австрії. Внаслідок ДТП загинули три особи, а 50 осіб зазнали поранення.

Читайте більше новин на тему: ДТПLoading...