Дмитро Співак про відмову балотуватися від «Слуги народу»: патріоти накинулись із величезним брудом

ZIK

Як тільки мене оголосили 33 номером у списку партії, так звані патріоти накинулись на мене і на мою родину з величезним брудом. Також не відчув підтримки моїх майбутніх колег. Та й залишаючись у медійній сфері, я зможу принести більше користі своїй країні.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив політичний діяч Дмитро Співак, відповідаючи на питання ведучого, чому він вирішив не балотуватися у народні депутати від політичної партії «Слуга народу».

«У неділю відбувся з’їзд політпартії «Слуга народу». Я був 33 номером у списку, а це стовідсотково прохідне місце. Але за ці дві доби відбулося багато подій політичного, емоційного й інформаційного характеру. І сьогодні я прийняв для себе дуже непросте, але свідоме, політичне, людське рішення про те, що я не буду балотуватися у парламент від партії «Слуг народу». Я відмовляюся від 33 місця в списку», – заявив Дмитро Співак.

Гість програми пояснює таке рішення декількома факторами:

«По-перше, як тільки мене оголосили 33 номером на з’їзді, так звані патріоти одразу накинулись на мене, на мою родину з величезним брудом. На деяких сайтах з’явилася інформація, яка псує мою репутацію. Я також не відчув підтримку моїх майбутніх колег. Якось так вони уникали цього. По-друге, усі знають мою позицію по багатьох питаннях. Є у мене якісь ціннісні речі, які я не збираюся змінювати, залежно від політичної кон’юнктури, навіть залежно від того, чи отримаю я мандат, чи ні. Тобто коли мене запрошували в список «Слуги народу», все це було відомо, і я не збирався це змінювати. По-третє, залишаючись вільною людиною, залишаючись у медійній сфері, я зможу принести не менше, а мабуть і більше користі своїй країні», – зазначив Дмитро Співак, додавши, що він зможе надалі контролювати владу.

Окрім цього, Дмитро Співак заявив, що зараз він замислюється про те, щоб створити свою політичну силу.

Як повідомляли, на позачергових виборах до ВРУ наразі мають шанс потрапити п’ять партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 26 травня до 7 червня. Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних українців, які визначились з вибором.

Додамо, Ірина Панченко, Дмитро Співак і Вадим Гутцайт вибули зі списку кандидатів у народні депутати політичної партії «Слуга народу». Про це повідомляють на сторінці партії в Facebook.

 

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

Loading...